Search Engine Optimization Concept

روش‌هایی که در بهینه سازی موتورهای جستجو استفاده می‌شوند، روش‌هایی برای کشف چگونگی بهبود دید و ترافیک وب‌سایت شما هستند. این امر با تمرکز بر روی کلمات کلیدی زمانی که مصرف کنندگان محصولات را جستجو می کنند و این کلمات کلیدی را در وب سایت شما به نمایش می گذارند امکان پذیر می شود.

یک شرکت مورد اعتماد پیدا کنید

اگر احساس می کنید که آمادگی انجام سئوی خود را ندارید، بهتر است شرکتی را استخدام کنید که بتواند این کار را برای شما انجام دهد. مطمئن شوید که تحقیق مناسبی انجام دهید تا بدانید با چه کسی سروکار دارید. از پرسیدن هرگونه سوال در مورد روش هایی که استفاده می کنند و نوع نتایجی که باید انتظار داشته باشید، دریغ نکنید.

هنگامی که یک شرکت سئو را انتخاب می کنید، آن را خیلی ساده نگیرید. مطمئن شوید که تحقیقات خود را انجام دهید و برای فرآیند استخدام وقت بگذارید. شرکتی که انتخاب می‌کنید می‌تواند نشان‌دهنده تولد دوباره یا مرگ شرکت شما باشد، بنابراین بدون فکر کردن به همه چیز تصمیم‌گیری عجولانه نگیرید. قبل از امضا کردن هر گونه قرارداد، از آنها درخواست مشاوره سئو کنید تا بدانید که استراتژی برای کسب و کار شما دارند.

یک وب سایت استثنایی بسازید

قبل از انجام هر گونه سئو سایت برای قرار دادن وب سایت خود در صفحه اول نتایج جستجو، صادقانه از خود بپرسید که آیا وب سایت شما واقعاً یکی از 5 وب سایت برتر دنیا در مورد موضوع انتخابی شما است یا خیر. اگر نمی توانید با اطمینان به این سوال پاسخ مثبت دهید، روی بهبود وب سایت خود کار کنید.

نقشه سایت را فراموش نکنید

همیشه یک صفحه نقشه سایت را در وب سایت خود قرار دهید. صفحه نقشه سایت تضمین می کند که سایت شما می تواند توسط عنکبوت های موتورهای جستجو خزیده شود. سپس این عنکبوت ها صفحات وب سایت شما را ایندکس می کنند. نقشه های سایت همچنین به عنکبوت در مورد سلسله مراتب سایت شما و اینکه کدام صفحات مهم ترین هستند، می گویند.

با استفاده از ابزارها روند رشد سایتتان را تحلیل کنید

تلاش‌های بهینه‌سازی موتور جستجوی خود را به طور منظم نظارت و تجزیه و تحلیل کنید. اگر این کار را انجام ندهید، هیچ راهی نخواهید داشت که بدانید کدام روش سئو کار می کند. بهترین راه برای ردیابی و ارزیابی کار سئو، پیوستن به منابع آنلاین است که به شما نشان می دهد چگونه موتورهای جستجو وب سایت شما، منبع ترافیک وب سایت شما و لینک های ورودی وب سایت شما را ایندکس می کنند.

علاوه بر اطمینان از به روز رسانی روزانه وب سایت خود، باید پیوندهای تازه ای به وب سایت های مختلف ارائه دهید. اگر لینک های خود را روزانه به روز کنید، مردم به وب سایت شما می آیند تا آخرین لینک ها را به تمام وب سایت های جدید دریافت کنند، که بهینه سازی موتورهای جستجو را افزایش می دهد.

seo graph

مقالات را به صورت لیست کردن چند نکته بنویسید

لینک دادن به مقالاتی که یک سری موارد را در مورد یک موضوع خاص لیست کرده است، برای صاحبان وب سایت و وبلاگ نویسان بسیار محبوب است و می تواند به بهینه سازی موتور جستجوی شما کمک کند. شما می توانید مقالات زیادی را در اینترنت بیابید که به عنوان لیست 10 برتر یا لیست 100 نکته برتر یا حقایق کوچک نوشته شده اند. در صورت امکان، مقالاتی را با محتوای مناسب ارائه دهید که به صورت فهرست‌هایی با اعداد و نه گلوله‌ها تشکیل شده‌اند، مانند “10 روش برای خرید خودروی جدید”.

محتوای خود را به روز نگه دارید. اگر خواننده‌ای وارد سایت شما شود و پیشنهادهایی را که منقضی شده‌اند یا اطلاعاتی که قدیمی شده‌اند مطالعه کند، احتمالاً بلافاصله از سایت شما خارج می‌شوند. برای اینکه خوانندگان را درگیر خود نگه دارید، زمان زیادی را برای به روز رسانی محتوای خود اختصاص دهید تا آن را تا حد ممکن تازه و به روز نگه دارید.

توضیحات متا را جدی بگیرید

به توضیحات متا هر یک از صفحات خود توجه کنید. این توضیحات توسط موتورهای جستجو برای ارائه خلاصه ای کوتاه از صفحه شما در هنگام نمایش نتایج استفاده می شود. با نوشتن توضیحاتی جذاب و جالب برای هر صفحه از وب سایت خود می توانید بازدیدهای بیشتری را جذب کنید.

برای سایت هدفتان لینک سازی کنید

موتورهای جستجو مانند گوگل از تعداد لینک های وب سایت شما برای تعیین میزان محبوبیت و مرتبط بودن آن استفاده می کنند. پیوندهای وب سایت خود را در وب سایت های دیگر بگذارید و با سایر وب مسترها در مورد ارسال پیوند به وب سایت خود در یکی از مقالات آنها تماس بگیرید. از ابزار ردیابی بازدید برای تعیین اینکه کدام پیوندها مفیدترین هستند استفاده کنید.

سئوی محلی بسیار مهم است

اگر شرکت شما دارای مکان های آجر و ملات است، مطمئن شوید که نام آن مکان ها را در پیوندها و عناوین مربوط به آن فروشگاه ها درج کنید. این به افزایش احتمال یافتن هنگام انجام جستجوی مکان خاص کمک می کند. به احتمال زیاد در شهر یا ایالت خود بهترین کسب و کار نسبت به سطح جهانی خواهید بود و بنابراین در جستجوهای محلی رتبه بالاتری دارید.

مقاله مرتبط: https://www.articlering.com/the-benefits-of-local-seo-in-manchester/

تا حد امکان عنوان صفحه را تغییر ندهید

هرگز یک صفحه را تغییر نام ندهید مگر اینکه آن را از روی چیزی که به طرز عجیبی اشتباه یا قدیمی است تصحیح کنید. وقتی چیزی به اندازه عنوان یک صفحه را تغییر می‌دهید، موتورهای جستجو آن را دوست ندارند و ممکن است برای تغییر آن جریمه شوید. ارزش کاهش احتمالی رتبه صفحه در بیشتر مواقع را ندارد، بنابراین قبل از اعمال تغییر، عمیقاً در مورد آن فکر کنید.

صفحات 404 سایت را به حال خود رها نکنید

هرازگاهی برای هر صفحه خطای 404 سایت خود را مرور کنید و آنها را تغییر مسیر دهید. صفحات خطا به این معنی است که افراد برای دسترسی به محتوای خوب سایت شما کار سخت تری دارند و ناراضی هستند. آنها همچنین از شما خرید نمی کنند. حتی بدتر از آن، موتورهای جستجو صفحه خطای شما را می خزند، که هدر دادن املاک و مستغلات اینترنتی است.

خلاصه

همانطور که قبلاً نشان داده شد، بهینه سازی موتورهای جستجو فقط یک روش محاسبه شده برای کشف نحوه جذب ترافیک به سایت شما بر اساس کلمات کلیدی است که مشتریان شما برای یافتن وب سایتی مانند شما از آنها استفاده می کنند. با درک مفهوم در این مقاله و قرار دادن آن برای وب سایت خود، می توانید از مزایای بزرگی بهره مند شوید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here