طراحی فضای سبز باغ گستر
طراحی فضای سبز باغ گستر

گروه طراحی فضای سبز باغ گستر

طراحی فضای سبز باغ گستر یکی از بهترین مجموعه های طراحی و اجرای فضای سبز در ایران است. تیم طراحی باغ گستر با بیش از 10 سال تجربه فعالیت در حوزه ی فضای سبز توانسته رضای بالای کارفرماها را کسب کند.

باغ گستر
طراحی فضای سبز و محوطه سازی باغ گستر

خدمات باغ گستر چیست؟

تیم ما خدمات زیر را ارائه می دهد:

  • طراحی فضای سبز ویلا
  • طراحی فضای سبز باغ تالار
  • طراحی فضای سبز باغ ویلا
  • طراحی فضای سبز حیاط خانه
  • طراحی فضای سبز پشت بام  (طراحی بام سبز یا روف گاردن)
  • محوطه سازی ویلا
  • محوطه سازی تالار
  • طراحی آبنما
  • طراحی آلاچیق
  • و طراحی تمامی المان های کاربردی در فضای سبز.

تمایز تیم طراحی باغ گستر با دیگر طراحان فضای سبز در چیست؟

ما در باغ گستر تیمی متخصص و حرفه ای از طراحان را داریم و علاوه بر طرح دوبعدی، طرح سه بعدی را نیز به کارفرما ارائه می دهیم. طراحی 3 بعدی فضای سبز تمامی جزئیات را با وضوح فراوان به نمایش در می آورد. در نتیجه کارفرما می تواند به راحتی نتیجه ی پروژه را تصور کرده و کوچکترین جزئیات را تماشا کند. در صورت نیاز به تغییر امکان اعمال آنها در کوتاه ترین زمان وجود دارد و در نتیجه پروسه طراحی فضای سبز با کیفیت عالی و سرعت بیشتری انجام می شود.

تیم طراحی فضای سبز باغ گستر در کنار توجه به استانداردهای طراحی و در نظر رفتن موقعیت وشرایط ملک، سلیقه ی کارفرما را نیز مد نظر دارد. و در طی جلسه یا جلساتی که برگزار می شود تمامی موارد مهم لیست خواهد شد. فرقی نمی کند افراد طراحی سنتی را بپسندند یا طراحی مدرن، تیم باغ گستر آماده ارائه ی انواع سبک های طراحی فضای سبز در کل کشور می باشد.

چرا برای اجرای فضای سبز نیاز به طراحی داریم؟

با طراحی می توانیم بفهمیم هر المان مانند آلاچیق، باربیکیو، استخر و … دقیقا باید در جه منطقه ای قرار بگیرد.

پاسیوها و راهروها باید کجا باشند.

چه قسمت از محوطه نیاز به نورپرداری دارد و المان های روشنایی باید در چه جایی از آن قرار بگیرند.

در چه قسمت هایی از محوطه و فضا نیاز به کاشت گل و گیاه است.

ویوی داخل ساختمان چگونه خواهد بود.

اینها تنها چند مورد از مزایای طراحی فضای سبز قبل از اجرایی کردن آن است. بدون طراحی علاوه بر اینکه زمان زیادی صرف اجرا می شود به احتمال زیادی نتیحه آنگونه که ایده آل است نخواهد بود.

به همین دلیل توصیه ی تیم باغ گستر استفاده از تخصص طراحان فضای سبز است. یک طراحی حرفه ای باعث می شود تا شما یک دید کلی و دقیق از نتیجه ی پروژه داشته باشید. می توانید به راحتی آنچه در ذهن دارید را در یک طرح سه بعدی تماشا کنید و در صورت نیاز آنها را تغییر دهید.

طراحی فضای سبز باغ گستر
طراحی فضای سبز باغ گستر

قبل از طراحی چه اقداماتی نیاز است تا انجام شود؟

قبل از اینکه طراح شروع به کار کند باید محیط و زمین بررسی شود. شرایط زمین مانند خاک و شیب و همچنین شرایط آب و هوایی منطقه باید بررسی شود. این موارد به ویژه در تعیین نوع گل و گیاه نقش اساسی دارد.

با بررسی زمین طراح متوجه می شود کدام المان ها قابل اجرا شدن در محوطه هستند و کدام المان ها امکان اجرا شدن ندارند. با در نظر گرفتن خواسته های کارفرما این المان ها لیست شده تا اولویت بندی شوند و براساس متراژ زمین طراحی و اجرا شوند.

بعد از این ارزیابی ها یک طرح اولیه داده می شود که تمامی اصول و استانداردهای طراحی فضای سبز در آن رعایت می شود.

براساس طرح اولیه زمان و هزینه ی طراحی فضای سبز برآورد میشود.

بعد از آن تیم باغ گستر طرح دوبعدی و سه بعدی را آماده می کند که کارفرما می تواند تمامی جزئیات را در آن ببیند.

توصیه تیم باغ گستر

به شما توصیه می کنیم از فضایی که در اختیار دارید بیشترین استفاده را ببرید. اگر خانه ای دارید که حیاط بزرگ و حتی کوچکی دارد می توانید به راحتی با طراحی فضای سبز و اجرا کردن فضای سبز از چشم اندازی زیبا و دل نواز در تمامی طول سال بهره ببرید. به خصوص در شهرهای بزرگ که افراد زمان کمتری برای استفاده از طبیعت دارند این امکان را به شما می دهد تا در زمان فراغت خود بدون صرف هزینه ی اضافه تری از حریم شخصی و فضای سبز خود استفاده ببرید.

علاوه بر این با طراحی فضای سبز در خانه و ویلای خود می توانید بر ارزش آن بیفزایید. پس اگر به فکر فروش ملک خود هستید می توانید این مورد را نیز در نظر بگیرید.

اگر در شهرهای گرم و خشک کشور زندگی می کنید طرایح فضای سبز بهترین انتخاب برای شما است تا از سرسبزی گل و گیاهان خود بهره مند شوید.

نحوه ی ارتباط با تیم باغ گستر

برای ارتباط با تیم باغ گستر راحت ترین راه استفاده از وب سایت باغ گستر به نشانی https://baghgostar.ir/ و راه های ارتباطی موجود است. با سر زدن به وب سایت باغ گستر می توانید با طراحی فضای سبز و محوطه سازی نیز بیشتر آشنا شده و نمونه پروژه های طراحی ما را نیز تماشا کنید.

در صورت داشتن هرگونه سوال در رابطه با طراحی فضای سبز با باغ گستر در تماس باشید.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here